Poznaj Organizatorów

Sebastian Gruszka

Pomysłodawca Bezpiecznych Kolarskich Czwartków. W 2020 roku założył Fundację Na Rowerze by propagować bezpieczeństwo rowerzystów w ruchu drogowym. Przygodę z kolarstwem zaczął od ultramaratonów i założył przy tym portal Długi Dystans Rowerem. Ukończył m.in. Pierścień Tysiąca Jezior (610 km) i Bałtyk-Bieszczady Tour (1008 km).

Na BKC odpowiada za wszystko – pilnuje porządku przy zapisach, prowadzi grupę, dba o bezpieczeństwo na trasie i komfort uczestników. Nagrywa także filmiki i robi zdjęcia, aby nie zabrakło wspomnień.

Piotr Krzemiński

Pomysłodawca nazwy ustawek „Bezpieczny Kolarski Czwartek” i współorganizator. Wieloletni zawodnik kolarstwa MTB i nie tylko. Jeździ na szosie, gravelu, a nawet enduro… Jako doświadczony serwisant nie tylko chętnie dzieli się wiedzą, ale także dba o najmniejszy detal każdego serwisowanego roweru. Współwłaściciel sklepu i serwisu rowerowego „Rowersi”.

Gdy tylko pojawia się na BKC dba o dobrą atmosferę zabawiając dobrym żartem i pogawędkami. Jest także liderem jednej z podgrup.